O nas

3,4 miliarda osób z całego świata korzysta z Internetu, to pokazuje jak ogromnym i potężnym medium jest sieć internetowa, sprawia to również, że jest ona doskonałym narzędziem marketingowym. Jednak, aby skutecznie wykorzystać potęgę Internetu, należy wiedzieć jak prowadzić działania online by były one skuteczne – nasz portal powstał, właśnie po to, by stać się drogowskazem w zakresie efektywnych działań marketingowych w Internecie.

W naszym portalu Czytelnicy znajdą praktyczne wskazówki dotyczące promocji w wyszukiwarkach internetowych, działań w social mediach, reklamy display’owej czy e-mail marketingu. Poruszymy również zagadnienia reklamy video w Internecie, która różni się w sposób znaczący od spotu telewizyjnego. Od czasu do czasu poruszać będziemy również zagadnienia związane z tradycyjnym marketingiem i reklamą – wszędzie tam gdzie rzeczywistość wirtualna i świat realny przenikają się tworząc idealną przestrzeń do nietypowych działa.

Zapraszamy do czytania, wszystkich zainteresowanych zagadnieniem marketingu, a jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu, postaramy się na nie odpowiedzieć, czy to e-mailowo, czy w artykule opublikowanym w serwisie.