Reklama na Naszej Klasie

Formaty reklam na NK

Nasza Klasa podobnie jak inne portale społecznościowe również udostępnia użytkownikom możliwość reklamowania swojej firmy, produktów i usług. Użytkownicy NK mogą to zrobić w kilu różnych formatach.

BILLBOARD, LEADERBOARD, DOUBLEBILLBOARD i WIDEBILLBOARD

Są to duża reklama umieszczane w górnej części serwisu, zaraz pod nagłówkiem strony. Są to reklamy graficzne, które mogą zawierać zdjęcia oraz animacje flash. Różnica pomiędzy billboardem, leaderboardem, doublebillboardem i widebillboardem w przypadku Naszej Klasy to de facto różnica w rozmiarach baneru.

SKYSCRAPER i BOX

Jest to forma reklamy graficznej lub flash, która umieszczana jest w lewej kolumnie w wybranych miejscach serwisu. Obie formy różnią się rozmiarami.

MULTISCREENING

Jest to reklama graficzna lub w postaci animacji flash, która łączy w sobie bilboardy i marginsey boczne tworząc obramowanie całej strony w serwisie.

RECTANGLE

Reklama graficzna i flash umieszczana w wybranych sekcjach NK.

BOX W OKNIE ROZMOWY

Nasza Klasa udostępnia swoim użytkownikom komunikator internetowy, reklamodawcy mogą się również reklamować przy pomocy reklamy graficznej w oknie rozmowy, tuż pod nazwą komunikatora.

REKLAMA W WERSJI MOBILNEJ

Jest to reklama graficzna, która musi być przygotowana w różnych rozmiarach w zależności od urządzenia mobilnego, na którym będzie wyświetlana. Warunkiem jest tutaj również to, że strona, do której prowadzi również musi posiadać wersję mobilną.